Lektoři

Vlad a Anastasia. Lindy Hop, Boogie Woogie a Shag v Praze.

Vlad Kuznetsov a Anastasia Feoktistova

Anastasia (Nastya) a Vladislav (Vlad) jsou centrem klubu Groovy Cats. Mají bohatou zkušenost s výukou swingových stylů Collegiate Shag, Boogie Woogie, Lindy Hop. Spolu učí pravidelné lekce a workshopy v Praze a zahraničí a dělají vystoupení. Vlad má přes 15 let zkušeností se swingem a 9 let tančí v páru s Nastyou.
Nastya a Vlad jsou průkopníky Collegiate Shagu v ČR. Několikrát představovali Českou Republiku na každoroční soutěže v Shagu na Balboa and Shag Weekendu ve Mnichově a vyhráli v ní pětkrát za sebou. Byli pozvané jako učitele na minulé a nadcházející mezinárodní workshopy Collegiate Shagu v Berlíně, Mnichově a Stockholmu. Oni taky byli učastníkami prvního vystoupení Euro Shag týmu va festivalu Rock That Swing ve Mnichově v roce 2015 a medalistami soutěže Shag Battle na stejným festivalu.

Vlad a Anastasia. První mistrovství ČR Boogie Woogie. Praha, 3.11.2012. 1.místo.

Taneční kurzy

Petr & Olča

PiTa (Petr) a Olča (Olga) jsou pražští hoppeři, tanečníci a performers nejen v České republice. Spolu tancují 3 roky Lindy a milují energické a rychlé tance. Za tu dobu učili pro školy jako Cream Swing a i sólově pro Swing Busters, pražskými swingovými školami. Vystupovali pro taneční bandy jako je Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Bratislava Hot Serenades, Melody Boys či Sestry Havelkovy a pro mnoho tanečních klubu nejen v Praze ale i v Brně či Bratislavě. Sólově vystupují i ve swingovém muzikálu V Rytmu swingu buší srdce mé, Národní divadlo či jako tanečníci ve filmech Red Tails (USA) či Malá pražská Matahara aneb Rytmus v patách (CZ). Rovněž pracují pro největší taneční swingový camp Hërrang Dance Camp ve Švédsku, kde se i učí od elitních učitelů. Mají zkušenosti s tancem, nejen swingovým a výukou swingových stylů, kde najdete jejich osobitý a energický styl stejně tak jako v jejich tancování, kde využívají svých tanečních zkušenosti z jiných tanečních stylů, které vystudovali či studují jako Balet, Contemporary, Street Dance, Break Dance v Praze či na Broadway v New Yorku. Rádi vystupují a předávají jejich radost z tance dalším lidem nejen na jejich kurzech. To je i důvod proč tancují.

Taneční kurzy