Преподаватели

Влад и Анастасия. Линди Хоп, Буги Вуги и Шэг в Праге.

Влад Кузнецов - Линди Хоп, Буги Вуги, Шэг. Влад начал танцевать свинговые танцы, а именно Линди Хоп, в 2000 г. в Москве. С 2001г. стал больше времени уделять Буги-Вуги. Обучался во многих европейских танцевальных лагерях в Германии, Швеции, Финляндии, Франции. Финалист и призер нескольких турниров в России в 2003-2007 гг. Занял первое место в рейтинге российских пар по Буги-Вуги в таблице за 2004/2005 г. Танцует с Анастасией с 2007 года. Преподает с 2004 года.

Анастасия Феоктистова - Линди Хоп, Буги Вуги, Шэг. Анастасия начала танцевать Линди Хоп в 2005. И тоже позднее стала больше танцевать Буги-Вуги. В 2006 начала танцевать в паре с Владом. В 2007 участвовала в московском турнире по Буги-Вуги (финал, 4 место) и в Кубке России в Санкт-Петербурге (финал, 6 место). Ведет занятия с 2008 г.

Влад и Анастасия. Первый чемпионат Чехии по Буги-вуги, 3.11.2012. 1-е место.

Танцевальные курсы

Petr & Olča

PiTa (Petr) a Olča (Olga) jsou pražští hoppeři, tanečníci a performers nejen v České republice. Spolu tancují 3 roky Lindy a milují energické a rychlé tance. Za tu dobu učili pro školy jako Cream Swing a i sólově pro Swing Busters, pražskými swingovými školami. Vystupovali pro taneční bandy jako je Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Bratislava Hot Serenades, Melody Boys či Sestry Havelkovy a pro mnoho tanečních klubu nejen v Praze ale i v Brně či Bratislavě. Sólově vystupují i ve swingovém muzikálu V Rytmu swingu buší srdce mé, Národní divadlo či jako tanečníci ve filmech Red Tails (USA) či Malá pražská Matahara aneb Rytmus v patách (CZ). Rovněž pracují pro největší taneční swingový camp Hërrang Dance Camp ve Švédsku, kde se i učí od elitních učitelů. Mají zkušenosti s tancem, nejen swingovým a výukou swingových stylů, kde najdete jejich osobitý a energický styl stejně tak jako v jejich tancování, kde využívají svých tanečních zkušenosti z jiných tanečních stylů, které vystudovali či studují jako Balet, Contemporary, Street Dance, Break Dance v Praze či na Broadway v New Yorku. Rádi vystupují a předávají jejich radost z tance dalším lidem nejen na jejich kurzech. To je i důvod proč tancují.

Танцевальные курсы