Преподаватели

Влад и Анастасия. Линди Хоп, Буги Вуги и Шэг в Праге.

Влад Кузнецов - Линди Хоп, Буги Вуги, Шэг. Влад начал танцевать свинговые танцы, а именно Линди Хоп, в 2000 г. в Москве. С 2001г. стал больше времени уделять Буги-Вуги. Обучался во многих европейских танцевальных лагерях в Германии, Швеции, Финляндии, Франции. Финалист и призер нескольких турниров в России в 2003-2007 гг. Занял первое место в рейтинге российских пар по Буги-Вуги в таблице за 2004/2005 г. Танцует с Анастасией с 2007 года. Преподает с 2004 года.

Анастасия Феоктистова - Линди Хоп, Буги Вуги, Шэг. Анастасия начала танцевать Линди Хоп в 2005. И тоже позднее стала больше танцевать Буги-Вуги. В 2006 начала танцевать в паре с Владом. В 2007 участвовала в московском турнире по Буги-Вуги (финал, 4 место) и в Кубке России в Санкт-Петербурге (финал, 6 место). Ведет занятия с 2008 г.

Влад и Анастасия. Первый чемпионат Чехии по Буги-вуги, 3.11.2012. 1-е место.

Танцевальные курсы
You can add decription here

Martin & Radka

Radka and Martin are super energetic and cheerful dancing duo, the former Groovy Cats students who took their skills to a new level. The guys have been dancing Collegiate Shag since 2012. In a short while they became the winners of their first Shag contest and also established themselves as the great team-players and fellow performers. Due to their diligence, Radka and Martin succeed in everything they do from studies to sports. Their dance is a mixture of great footwork technique, peculiar lead and follow, and bright individuality. Their teaching approach is as clear and logical as it can be. The guys encourage their own students to achieve results at every single class sharing the insane Collegiate Shag spirit at its best!

Танцевальные курсы

Petr & Olča

PiTa (Petr) a Olča (Olga) jsou pražští hoppeři, tanečníci a performers nejen v České republice. Spolu tancují 3 roky Lindy a milují energické a rychlé tance. Za tu dobu učili pro školy jako Cream Swing a i sólově pro Swing Busters, pražskými swingovými školami. Vystupovali pro taneční bandy jako je Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Bratislava Hot Serenades, Melody Boys či Sestry Havelkovy a pro mnoho tanečních klubu nejen v Praze ale i v Brně či Bratislavě. Sólově vystupují i ve swingovém muzikálu V Rytmu swingu buší srdce mé, Národní divadlo či jako tanečníci ve filmech Red Tails (USA) či Malá pražská Matahara aneb Rytmus v patách (CZ). Rovněž pracují pro největší taneční swingový camp Hërrang Dance Camp ve Švédsku, kde se i učí od elitních učitelů. Mají zkušenosti s tancem, nejen swingovým a výukou swingových stylů, kde najdete jejich osobitý a energický styl stejně tak jako v jejich tancování, kde využívají svých tanečních zkušenosti z jiných tanečních stylů, které vystudovali či studují jako Balet, Contemporary, Street Dance, Break Dance v Praze či na Broadway v New Yorku. Rádi vystupují a předávají jejich radost z tance dalším lidem nejen na jejich kurzech. To je i důvod proč tancují.

Танцевальные курсы