Taneční kurzy

Taneční club Groovy Cats pořádá taneční kurzy swingu pro mládež a dospělé v Praze: Lindy Hop, Boogie Woogie a Collegiate Shag.

Od pondělí 24. května je už možno pořádat kurzy pro 12 lidí ve skupině. Pro plynulé zahájení kurzu potřebujeme abyste nás informovali, zda dorazíte na lekce 1. června. Pokud dovolí kapacita, rádi přivítáme účastníky, kteří se chtějí do kurzů zapojit poprvé. Po potvrzení účasti, pošleme Vám formulář čestného prohlášení o testování / vakcinaci / prodělání COVID. To prohlášení mějte s sebou.

Jak se zaregistrovat? Registrace na kurzy je přes email info@groovycats.cz. Pro registraci je nutné zaslat následující informaci: jméno a příjmení, email, tel. císlo, název kurzu, datum a čas. Přednost mají PÁRY. Snažíme se optimizovat poměr partnerek a partnerů, proto pokud bude mnohem víc registrací v roli lidru/partnerky bez páry, další jednotlivé účastníci budou zapsány do seznamu čekajících.

Každá lekce stojí 220 Kč, ale pro studenty a důchodce máme zvýhodněnou cenu 200 Kč. Můžete platit před nebo po skončení lekce.

Kurzy je možné tedy platit na celý trimestr. Pokud chcete platit za trimestrální kurz (12 lekcí) je nutné zaplatit do konce prvního týdne trimestru (ohledně platby za trimester upřesněte u lektora). Je tedy možné si v prvním týdnu kurz vyzkoušet a případně trimestr doplatit.
Jeden kurz: 2400 Kč (Studenti: 2200 Kč).
Více informací najdete v podmínkách.


Posíláním registrace udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů (jméno, telefonní číslo, mailová adresa) na dobu neurčitou lektory klubu swingových tanců Groovy Cats. Osobní údaje jsou používané pouze pro interní účely tanečního klubu a nebudou nikde zveřejněny. Zpracování záznamů bude probíhat v souladu s platnými normami a Nařízením Evropského parlamentu. Souhlas je udělován ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas lze kdykoli odvolat. V případě odvolání souhasu, nebudou Vaše osobní údaje již dále používány a budou smazány.

Rozvrh

Rozvrh tanečních kurzů od 15.9.2020.
Po      
Út     19:10 - 20:10
Shag (MP)
Vlad & Anastasia
20:15 - 21:15
Boogie-Woogie (Z)
Vlad & Anastasia
St     
Čt     
     
So       
Ne       

Skupiny tanečních kurzů: "Z" - Začatečnici, "P" - Pokročilí, "MP" - mirné pokročilí
Máte-li jakékoliv dotazy ohledně kurzů podívejte se na časté dotazy. Pokud máte stále nevyřešené otázky neváhejte nás kontaktovat.

Registarce na kurzy

Registrace na kurzy je přes email info@groovycats.cz. Pro registraci je nutné zaslat následující informaci: jméno a příjmení, email, tel. císlo, název kurzu, datum a čas. Těšíme se na vás!

Cena tanečních kurzů

Každá lekce stojí 220 Kč, ale pro studenty a důchodce máme zvýhodněnou cenu 200 Kč. Můžete platit před nebo po skončení lekce.

Kurzy je možné tedy platit na celý trimestr. Pokud chcete platit za trimestrální kurz (12 lekcí) je nutné zaplatit do konce prvního týdne trimestru. Je tedy možné si v prvním týdnu kurz vyzkoušet a případně trimestr doplatit.
Jeden kurz: 2400 Kč (Studenti: 2200 Kč).
Více informací najdete v podmínkách.

Platební možnosti

Možnost 1: Bankovní převod.
Po domlouvě s lektorem. Zeptejte se na bankovní spojeni a čislo účtu.
Nezapomeňte variabilní symbol uvést svoje telefonní číslo a do zprávy pro příjemce své jméno, příjmení a název kurzu, abychom správně přiřadili platbu k Vám.

Možnost 2: PayPal nebo Platební karta přes PayPal

Pokud budete chtít platit přes PayPal, nezapomeňte, že Vám bude naúčtován poplatek 3.4% + 10 Kč z placené sumy.
Naše PayPal adresa je: vladismith@gmail.com
Nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést své jméno, příjmení a název kurzu, abychom správně přiřadili platbu k Vám.

Možnost 3: Hotovost
Můžete platit za taneční kurzy před nebo po skončení lekce.

Oblečení na taneční kurzy

Oblečte se pohodlně. Oblečení může být libovolné, ale nesmí vám bránit v pohybu. Například tričko a kalhoty – nedoporučujeme džíny. Boty si vezměte třeba běžecké, nebo podobné. Prosíme, žádné podpatky, sežeňte si nejlépe boty s plochou podrážkou. A nezapomeňte, že během lekce se někdy zapotíte, takže oblečení by rozhodně nemělo být teplé, ale spíše lehké a prodyšné.

Poznámky

Prosím, dostavte se nejlépe několik minut před začátkem lekce. Tento čas využijete na setkání s ostatními účastníky kurzu tance a s instruktory, a mohli si s nimi případně promluvit a připravit se na hodinu.

Doporučujeme vzít si s sebou láhev pitné vody.