Taneční studio

Taneční kurzy v Praze. Lindy Hop, Boogie Woogie, Balboa, Shag

Boogie Woogie, Lindy Hop, Shag nebo Balboa, to nejsou jen tance. Je to hodně pozitivní energie, lekce plné zábavy, přátel a stejně smýšlejících lidi různého věku a profesí. Tanec je zdrojem pozitivní nálady a emocí, radosti a kreativního sebevyjádření.

Vstupem do tanečního světa mnoho lidí získá celoživotní přátelství. I my máme mnoho přátel po celé Evropě. Všechny jsme je potkali během lekcí, večírků, na seminářích: učitele, stejně jako studenty.

Tančírna pod širým nebem

Samozřejmě swingové tance nejsou jen jistý druh společenských aktivit. Pořádají se také soutěže, včetně mistrovství světa a taneční tábory v evropských zemích. Věříme, že nikdy není příliš pozdě učinit váš první krok…

Každý je vítán! Nezáleží na tom, zda již máte nějaké zkušenosti či ne, nebo jestli máte tanečního partnera. Vítání jsou u nás jak jednotlivci, tak i páry, přátelé, rodiny… Díky rotaci partnerů během lekcí mají všichni možnost setkat se navzájem a cvičit s každým ve třídě. Naučíte se mnoho věcí, jako jsou styl a figury, práci nohou stejně jako udržení rovnováhy, vedení a následování.

Vše, co na začátek potřebujete je především vaše chuť. A samozřejmě také pohodlný oděv a obuv. Výuku můžete začít s novou skupinou studentů, nebo se připojit ke stávající skupině. Pro podrobnější informace o hodinách si prohlédněte stránku Taneční kurzy.